KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11819085

nr 1181 9085

Else Wirström, Sverige. Blomsterstilleben, signerad och daterad Stockholm 1955. Olja på pannå, kopia efter Gaspar Peeter Verbruggen dä, 55x46 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

900 kr

måndag 7 maj 2018
kl 19:57:55